Reklamacje

Warunki gwarancji

Każdy produktu dostępny w naszym sklepie objęty jest gwarancją. Jeżeli chcesz zgłosić reklamację na zakupiony u nas towar, pobierz poniższy dokument PDF, wypełnij i wyślij na adres e-mail sklep@domenasportowa.pl i czekaj na odpowiedź zwrotną. Gdyby w ciągu 3 dni odpowiedź nie nadeszła skontaktuj się z nami telefonicznie gdyż mogło się zdarzyć, że trafiła do skrzynki SPAM. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego (22) 378 38 68.

 14 dni na podjęcie decyzji

V-Gallery zobowiązuje się udzielić odpowiedzi na zgłoszoną reklamację w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru reklamowanego. W przypadku uznania reklamacji uszkodzony towar zostanienaprawionywymieniony na nowy taki sam lub inny, a w szczególnych przypadkach zostanie klientowi zwrócona kwota, za jaką dany produkt nabył. Kwota za przesyłkę nie jest zwracana. Każde działanie zostanie przedstawione klientowi. Reklamacje są rozpatrywane na podstawie zgłoszenia reklamacyjnego. W przypadku niezgodności co do opinii sklepu oraz Klienta na temat reklamowanego towaru wymagana może być ekspertyza wystawiona przez producenta. Dopiero na jej podstawie przedstawiona zostanie klientowi ostateczna decyzja.

 Okres gwarancji

Gwarancje wykonywane są zgodnie z warunkami podanymi przez producentów, importerów lub dystrybutorów. Czas gwarancji określony jest indywidualnie przez producenta danego produktu. Szczegóły zamieszczane są na kartach gwarancyjnych oraz na stronach www. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Ich wykaz powinien znajdować się na stronach internetowych producentów. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.

 Adres wysyłki reklamacji

Sklep sportowy Perfect Sport

V-Gallery P.H.U. Karol Jarzębiński

Al. Waszyngtona 41

04-015 Warszawa