O nas - Nowa Kolekcja Rowerów

Kross to czołowy producent rowerów w Europie. Od lat marka rozwija się w dobrym kierunku, o czym świadczy poziom zadowolenia klientów i coraz bardziej rosnące wyniki sprzedaży.

Nasza firma należy do grupy V-Gallery, która zajmuje się dystrybucją i serwisem sprzętu sportowego. Na rynku działamy już od 2008 roku i przez te lata budowaliśmy zaufanie wśród naszych klientów. Sklep rowerowy internetowy nowakolekcjarowerow.pl to kolejny sklep grupy V-Gallery. Na niniejszej stronie znajdują się wyłącznie produkty marki Kross. Rowery to nasza pasja, dlatego jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami.

Naszą ofertę wzbogacamy i uzupełniamy zgodnie z najnowszymi trendami. Tak więc nasz sklep rowerowy posiada wszystko, czego może potrzebować współczesny rowerzysta. Rowery marki Kross cieszą się od lat dobrą renomą i rosnącym zapotrzebowaniem na jej sprzęty. Ponieważ istniejemy na rynku już od ładnych paru lat każdy nasz sklep rowerowy podchodzi profesjonalnie do obsługi Klienta.

W przypadku pytań staramy się udzielać konkretnych i jasnych odpowiedzi. Zdajemy sobie sprawę, że część z naszych Klientów waha się między wyborem konkretnego sprzętu zastanawiając się jaki rodzaj będzie dla nich odpowiedni. Dlatego jako specjaliści w tej dziedzinie z przyjemnością doradzamy i pomagamy w podjęciu decyzji. Sklep Kross to sklep dobrej marki.

Przykładamy szczególną uwagę do satysfakcji naszych Klientów ciągle rozwijając się dla Was! Nie mówimy o sobie, że jesteśmy największym sklepem internetowym, bo zmieścimy się na każdej wielkości ekranu, ale z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że dzięki staranności w podejściu do Klienta stajemy się coraz bardziej popularni i godni zaufania.

Lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu sportowego pozwoliły nam profesjonalnym okiem badać rynek, a co za tym idzie zaopatrywać każdy nasz sklep rowerowy w produkty najwyższej jakości. Produkty Kross to doskonały wybór dla osób, które potrzebują solidnego sprzętu, więc nie bez powodu zdecydowaliśmy się na dystrybucję tej właśnie marki. Nasz asortyment zawiera między innymi rowery miejskie, szosowe, crossowe, trekkingowe, a także szeroki wybór akcesoriów sportowych i części rowerowych. Ofertę przygotowaliśmy ze szczególną starannością przykładając uwagę, aby każdy, kto szuka sprawdzonego i niezawodnego sprzętu mógł znaleźć coś dla siebie. Sklep Kross wyróżnia się na rynku także atrakcyjnymi cenami produktów, a co za tym idzie coraz większym zainteresowaniem.

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rowerem, czy masz za sobą tysiące kilometrów - na pewno znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli szukasz sprawdzonego i godnego zaufania serwisu rowerowego nasza firma posiada profesjonalny serwis wszystkich typów rowerów. Znaleźć nas można w Warszawie przy Al. Waszyngtona 41. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Znajdziesz nas również na portalu facebook. Pamiętaj, że łączą nas dwa koła i jedna pasja.


Nasze dane

V-Gallery PHU                NIP:532-171-27-64              Numer konta do wpłat: 45 1940 1076 3138 8214 0000 0000

al. Waszyngtona 41        Telefon: 22 378 38 68          Nasz bank: Credit-Agricole

04-015 Warszawa           e-mail: sklep@v-gallery.pl