Dostępność i warunki dostaw

Prezentowana na naszej stronie oferta nie oznacza, że wszystkie produkty dostępne są w naszym magazynie. Posiadamy w ofercie ponad 15 tysięcy produktów, korzystamy więc  z magazynów dostawców. Dzięki temu moźemy pozwolić sobie na najniższe ceny na rynku.

Standardowy termin realizacji zamówień wynosi 2-7 dni. Dostępność każdego produktu nie zależy bezpośrednio od V-gallery, lecz od dostawcy danego produktu. Mimo ogromnej dbałości o aktualność oferty oraz dostępność towaru niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym klient zostanie poinformowany. W niektórych przypadkach oczekiwanie na towar może być dłuższe niż termin podany na stronie sklepu. Może to być spowodowane brakiem towaru u producenta. W takiej sytuacji Klient jest informowany przez pracownika sklepu o najbliższym możliwym terminie dostawy towaru. Klient ma prawo podjąć decyzję czy czeka na dany produkt, czy anuluje zamówienie.

Dostawa - warunki oraz czas:

Zamówienie w sklepie internetowym rozpoczyna się w momencie kliknięcia przycisku Złóż zamówienie. Wtedy dopiero rusza cała machina, która ma na celu dostarczenie wybranego produktu, w stanie idealnym oraz jak w najkrótszym czasie. Wiemy o tym, dlatego dbając o interesy naszych klientów przyjęliśmy kilka priorytetów w realizacji zamówień:

  • Bezpieczna Paczka. Dostawę oferowanych przez nas produktów powierzyliśmy profesjonalnym firmom kurierskim. Klient ma do wyboru takie firmy jak: DPD, K-Ex. Dzięki temu każdy wybrany produkt możemy wysłać w dowolne miejsce w Polsce. Wszystkie towary są przez nas odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do transportu. Dodatkowo przesyłki są ubezpieczone.
  • Dostawa Gratis. Koszt wysyłki większość produktów z naszej oferty bieżemy na siebie. Pozostałe produkty wysyłamy po minimalnych kosztach już od 6 zł kurierem. Koszt dostawy podany jest przy każdym produkcie. Za zamówiony towar mogą Państwo zapłacić kurierowi przy odbiorze lub wcześniej przelewem na podany nr konta.
  • Szybkość. Dobra firma kurierska ma za zadanie dostarczyć towar z dnia na dzień. W momencie wysłania otrzymają Państwo od nas powiadomienie wraz z nr listu przewozowego. Pozwoli to śledzić przesyłkę oraz przygotować się na jej odbiór.  W przypadku opóźnień w dostawie spowodowanych przez firmę kurierską prosimy o poinformowanie o tym fakcie pracowników sklepu.
  • Odpowiedzialność. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie dostarczane przesyłki. Sugerujemy jednak przy odbiorze sprawdzić paczkę w obecności kuriera. Czasem, mimo dobrych intencji, przesyłka może zostać np. uszkodzona podczas transpotu. Wszelkie niezgodności, ewentualne uszkodzenia  należy spisać w protokole przy odbiorze produktu. Pozwoli to ustalić winnego.
  • Odbiór osobisty. Prowadzimy także sklep stacjonarny, dlatego też każdy zamówiony sprzęt sportowy, fitness czy rower mogą Państwo także odebrać w  sklepie w Warszawie przy Al. Waszyngtona 41. Na miejscu posiadamy dużą ilość oferowanego na stronach www towaru, dlatego też zapraszamy także tych niezdecydowanych do obejrzenia danego produktu. Zaznaczamy jednak, że nie wszystkie prezentowane na stronie produkty dostępne są w sklepie stacjonarnym. Sugerujemy zapytać o aktualną dostępność wybranego produktu pod nr tel (22) 378 38 68.
  • Gwarancja Zadowolenia. Wiemy, że kupowanie na odległość może skończyć się tym, że otrzymamy coś co nam nie odpowiada. Dlatego też, kilka lat temu wprowadziliśmy 30 dniowy termin na wymianę lub zwrot towaru, który dotyczy większości produktów. Dzięki temu nie ma żadnego ryzyka w kupowaniu w naszym sklepie.
  • Rozwój i doskonalenie. Cały czas chcemy się rozwijać i udoskonalać nasze działania. Dlatego jeżeli masz jakieś sugestie dotyczące naszych działań, prosimy napisz do nas na sklep@v-gallery.pl. Twoje sugestie pozwolą nam poprawić jakość naszych usług.
  • Obowiązki firmy kurierskiej. Zgodnie z prawem firma kurierska dostarczająca przesyłkę, ma obowiązek dostarczyć ją do drzwi tylko w przypadku paczek do 30 kg. Powyżej tej wagi tylko dostarcza pod wskazany adres bez obowiązku wnoszenia przesyłki. Należy wziąć tę kwestię pod uwagę przy zamawianiu przesyłek gabarytowych.